Bizi Takip Edin:
connexion
Lisemiz
Eğitim
Okul Hayatı
Sanat ve Spor

Matematik

 • Hazırlık

  Hazırlık sınıfındaki matematik dersi, öğrencinin lise eğitimi boyunca Fransızca matematik derslerini takip edebilmesi için gerekli olan Fransızca terminolojiyi öğretmektedir. Programda haftada, her biri 40 dakikalık 3 ders vardır. Öğretim ve Öğrenme (...)
 • 9. Sınıf

  9. sınıf ders programında amacımız ilköğretim matematiğinin tekrarının ardından öğrenciyi lise matematiğine hazırlamaktır. Kısacası 9. sınıf matematik dersi, ilköğretim matematiğinden lise matematiğine bir köprü oluşturmaktadır. Programda haftada herbiri 40 (...)
 • 10. Sınıf

  Bu seviyede öğrenci cebirsel ve geometrik kavramları bir arada kullanmayı öğrenir. 10. sınıfın ders konuları temel matematiğin son etabını oluşturur. Haftada, her biri 40 dakikalık 6 ders. Öğretim ve Öğrenme Hedefleri Geometri ve cebirsel bağlantıyı (...)
 • 11. Sınıf

  İleri matematik seviyesine geçiş! Haftada, her biri 40 dakikalık 6 ders Öğretim ve Öğrenme Hedefleri: Bugüne kadar öğrencilerimiz temel matematik bilgilerini öğrendiler. Bu seviyede ileri matematiğe geçmektedirler. 11. sınıfta öğrenciler temel bilgilerini (...)
 • 12. Sınıf

  12. sınıf matematiği lise eğitiminin sonuna işaret eder ve içeriği de bugüne kadar derslerde öğrenilmiş matematik konularına yeni bir boyut kazandırarak daha geniş bir matematiksel düşünce oluşturmayı ön görmektedir. 12. sınıflarda iki farklı sistem var: bir (...)

Aynı Bölümde

Beden Eğitimi ve Spor

Bilgi İletişim Teknolojileri

Biyoloji

Coğrafya

Din Kültürü

Edebiyat

Felsefe

Fen Bilgisi Hazırlık

Fizik

Fransızca - Medyatek

Görsel Sanatlar

Kimya

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü

Tarih

Trafik Bilgisi ve İlk Yardım

Uluslararası İlişkiler

İngilizce

Bizi Takip Edin:
© 2013 Sainte Pulchérie Lisesi - Çukurluçeşme Sok. No: 7 Parmakkapı 34433 Beyoğlu / İSTANBUL
Tel: 0212 244 25 36 / 292 00 01 - Fax: 0212 252 70 24 / 244 56 79
Web tasarım: Istanbul IT Services | Web geliştirme: Florent Merlet