Bizi Takip Edin:
connexion
Lisemiz
Eğitim
Okul Hayatı
Sanat ve Spor

Kimya

 • 9. Sınıf

  Öğrencilerin bağımsız düşünme, bilimsel yöntemleri kullanma ve çalışma arzusunu geliştirmeleri hedeflenmektedir. Dersler ve uygulamalar Fransızcadır. Haftada, her biri 40 dakikalık 2 ders Öğretim ve Öğrenme Hedefleri Öğrencilere bileşiklerin ve elementlerin (...)
 • 10. Sınıf

  10. sınıfta, 9. sınıfta edinilen bilgiler geliştirilmekte, maddenin yapısı ve elementlerin ve bileşiklerin özellikleri ve bunların günlük hayatımızdaki yerleri işlenmektedir. Dersler Fransızca olarak yapılmaktadır. Haftada, herbiri 40 dakikalık 2 ders (...)
 • 11. Sınıf

  Öğrenci 11. sınıfta kimyayı denemeye ve düşünmeye yönelecektir. Yorum yapma kabiliyetini geliştirerek, kimyasal hesaplamalar, gazlar, tepkime hızları ve çözünürlük dengeleri konularındaki bilgilerini derinleştirecektir. Dersler Fransızca olarak yapılmaktadır. (...)
 • 12. Sınıf

  12. sınıfta elementler kimyası, organik kimya ve organik bileşikler öğrenilmektedir. Dersler Fransızca olarak yapılmaktadır. Haftada her biri 40 dakikalık 4 ders Öğretim ve Öğrenme Hedefleri Çeşitli organik bileşik türlerinin özelliklerinin ve günlük (...)

Aynı Bölümde

Beden Eğitimi ve Spor

Bilgi İletişim Teknolojileri

Biyoloji

Coğrafya

Din Kültürü

Edebiyat

Felsefe

Fen Bilgisi Hazırlık

Fizik

Fransızca - Medyatek

Görsel Sanatlar

Matematik

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü

Tarih

Trafik Bilgisi ve İlk Yardım

Uluslararası İlişkiler

İngilizce

Bizi Takip Edin:
© 2013 Sainte Pulchérie Lisesi - Çukurluçeşme Sok. No: 7 Parmakkapı 34433 Beyoğlu / İSTANBUL
Tel: 0212 244 25 36 / 292 00 01 - Fax: 0212 252 70 24 / 244 56 79
Web tasarım: Istanbul IT Services | Web geliştirme: Florent Merlet