Bizi Takip Edin:
connexion
Lisemiz
Eğitim
Okul Hayatı
Sanat ve Spor

İngilizce

 • Hazırlık

  Hazırlık sınıfı öğrencilerimizin İngilizce seviyeleri orta düzey kabul edilip dilbilgisi, okuma ve anlama becerilerini daha detaylı bir biçimde geliştirmeleri hedeflenmektedir. Haftada, her biri 40 dakikalık 3 ders Öğretim ve Öğrenme Hedefleri (...)
 • 9. Sınıf

  9. sınıf öğrencilerinin İngilizce seviyesi orta düzey (upper intermediate) olarak kabul edilmiştir. Bu seviyede okuma, anlama, yorum yapma, yeni, eş anlamlı kelimelerle doğru iletişim kurma, dilbilgisi kurallarını uygulayabilme becerilerinin geliştirilmesi (...)
 • 10. Sınıf

  10. sınıf öğrencilerinin İngilizce seviyesi CEF (Common European Framework) e göre B2 olarak kabul edilmiştir. Bu seviyede okuma parçalarının analizini ve sentezini yapabilmeleri, okudukları bilgileri değerlendirip sınıflandırabilmeleri, bu bilgileri (...)
 • 11. Sınıf

  11. sınıf öğrencilerinin İngilizce seviyesi ileri düzey (lower advanced) olarak kabul edilmiştir. Bu seviyede okudukları IELTS seviyesindeki metinleri detaylı anlamaları, analiz-sentez yapmaları, anladıklarını yazıyla ifade etmeleri, akıcı bir biçimde (...)
 • 12. Sınıf

  12. sınıf (A/B) İngilizce seviyesi ileri düzey (advanced) olarak kabul edilmiştir. Bu seviyede öğrencileri, okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerileri konusunda en ileri düzeye getirmek hedeflenmektedir. Girebilecekleri İngilizce yeterlilik sınavlarında (...)

Aynı Bölümde

Beden Eğitimi ve Spor

Bilgi İletişim Teknolojileri

Biyoloji

Coğrafya

Din Kültürü

Edebiyat

Felsefe

Fen Bilgisi Hazırlık

Fizik

Fransızca - Medyatek

Görsel Sanatlar

Kimya

Matematik

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü

Tarih

Trafik Bilgisi ve İlk Yardım

Uluslararası İlişkiler

Bizi Takip Edin:
© 2013 Sainte Pulchérie Lisesi - Çukurluçeşme Sok. No: 7 Parmakkapı 34433 Beyoğlu / İSTANBUL
Tel: 0212 244 25 36 / 292 00 01 - Fax: 0212 252 70 24 / 244 56 79
Web tasarım: Istanbul IT Services | Web geliştirme: Florent Merlet