Bizi Takip Edin:
connexion
Lisemiz
Eğitim
Okul Hayatı
Sanat ve Spor

Görsel Sanatlar

 • Hazırlık

  Hazırlık sınıflarında Görsel Sanatlar dersi, öğrencilerimizin temel sanat alanında nokta-çizgi, ışık-gölge, simetri ve denge gibi ana konularda temel eğitimi almalarını öngörmektedir. Haftada 40 Dakikalık 1 ders Öğretim ve Öğrenme Hedefleri : Uygulamalı (...)
 • 9. Sınıf

  9.sınıflarda Görsel Sanat dersi ortak bir projenin hayata geçirilmesini ve temel sanat eğitiminin teorik ve uygulamalı olarak işlenmesini kapsamaktadır. Haftada, 40 dakikalık 1 ders Öğretim ve Öğrenme Hedefleri Öğrencilerin estetik algısını geliştirmek (...)
 • 10. Sınıf

  10.sınıflarda Görsel Sanatlar dersi Sanat Tarihi’ne giriş niteliği taşımaktadır. Sanat Tarihi’nde yer edinmiş önemli akım ve sanatçıların incelenip teorik bilgiler ışığında uygulamaya dökülmesini hedeflemektedir. Haftada, 40 dakikalık 1 ders Öğretim ve (...)
 • 11. Sınıf

  11. sınıflarda Görsel Sanatlar dersi Modern Sanat akımlarının incelenmesini ve dönem sanatçılarının eserleri hakkında teorik bilgilerin yardımı ile pratik uygulamalarda bulunulmasını hedeflemektedir. Haftada, 40 dakikalık 1 ders Öğretim ve Öğrenme (...)
 • 12. Sınıf

  12. sınıflarda Görsel Sanatlar dersi Modern ve Çağdaş Sanat akımlarının incelenmesini ve dönem sanatçılarının eserleri hakkında teorik bilgilerin yardımı ile pratik uygulamalarda bulunulmasını hedeflemektedir. Haftada, 40 dakikalık 1 ders Öğretim ve Öğrenme (...)

Aynı Bölümde

Beden Eğitimi ve Spor

Bilgi İletişim Teknolojileri

Biyoloji

Coğrafya

Din Kültürü

Edebiyat

Felsefe

Fen Bilgisi Hazırlık

Fizik

Fransızca - Medyatek

Kimya

Matematik

Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü

Tarih

Trafik Bilgisi ve İlk Yardım

Uluslararası İlişkiler

İngilizce

Bizi Takip Edin:
© 2013 Sainte Pulchérie Lisesi - Çukurluçeşme Sok. No: 7 Parmakkapı 34433 Beyoğlu / İSTANBUL
Tel: 0212 244 25 36 / 292 00 01 - Fax: 0212 252 70 24 / 244 56 79
Web tasarım: Istanbul IT Services | Web geliştirme: Florent Merlet