Bizi Takip Edin:
connexion
Lisemiz
Eğitim
Okul Hayatı
Sanat ve Spor
Yayın tarihi 1. Ekim 2018

Eğitim Kadrosu

2019-2020

Her seviye ve sınıfın, derslere göre öğretmen kadrosu aşağıda belirtilmiştir.

Hazırlık AÖğretmenler
Fransızca Yıldız SERİM
Fransızca 2 Büşra BÖLÜKBAŞI
Fransızca Konuşma Mina AKCEN
Medyatek Christelle DUCROT
eSPace Menekşe ÖZBEK
Türk Edebiyatı Neşe SERDAR
İngilizce Yonca AKYÜREK
Fen Lori BERBEROĞLU
Matematik Korkut DEMİRCİ
Bilgisayar Jean-Martin HOUAG
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Aziz ALPARSLAN
eSPace Menekşe ÖZBEK
Rehberlik Yıldız SERİM
Hazırlık BÖğretmenler
Fransızca Nurdan SİVRİ
Fransızca 2 Büşra BÖLÜKBAŞI
Fransızca Konuşma Minâ AKCEN
Medyatek Christelle DUCROT
eSPace Carole GRANIER
Türk Edebiyatı Neşe SERDAR
İngilizce Yonca AKYÜREK
Fen Sébastien MASIN
Matematik Korkut DEMİRCİ
Bilgisayar Korkut DEMİRCİ
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Aziz ALPARSLAN
Rehberlik Nurdan SİVRİ
Hazırlık CÖğretmenler
Fransızca Işıl BAYKAL
Fransızca 2 Menekşe ÖZBEK
Fransızca Konuşma Büşra BÖLÜKBAŞI
Medyatek İdil SEGUIN
eSPace Carole GRANIER
Türk Edebiyatı Filiz VELA
İngilizce Betül GÖRGÜLÜ
Fen Jérome COSS
Matematik Stella MURAT
Bilgisayar Korkut DEMİRCİ
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Aziz ALPARSLAN
Rehberlik Işıl BAYKAL
Hazırlık DÖğretmenler
Fransızca Jocelyn BURKMANN
Fransızca 2 Menekşe ÖZBEK
Fransızca Konuşma Büşra BÖLÜKBAŞI
Medyatek İdil SEGUIN
eSPace Menekşe ÖZBEK
Türk Edebiyatı Filiz VELA
İngilizce Yonca AKYÜREK
Fen Lori BERBEROĞLU
Matematik Stella MURAT
Bilgisayar Korkut DEMIRCI
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Aziz ALPARSLAN
Rehberlik Jocelyne BURKMANN
9AÖğretmenler
Fransızca Mesude KARA
Fransızca 2 Alexandre ABELLAN
Otonomi Umut MEHMET
Türk Edebiyatı Seyhan OKAY ALİOĞLU
İngilizce Yonca AKYÜREK
Biyoloji Sébastien MASIN
Fizik Thami BUHARİ
Sağlık Bilgisi Aziz ALPARSLAN
Kimya Lori BERBEROĞLU
Matematik Sebti BOUABDALLAH
Tarih Lale ÖZBAL
Coğrafya Seval ARAS
Din Zahit KARAÇAM
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Aziz ALPARSLAN
Rehberlik Mesude KARA
9BÖğretmenler
Fransızca Valérian BAYO-RAHONA
Fransızca 2 Büşra BÖLÜKBAŞI
Otonomi Umut Mehmet
Türk Edebiyatı Neşe SERDAR
İngilizce Meryem GÖKKAYA
Biyoloji Sébastien MASIN
Fizik Thami BUHARİ
Sağlık Bilgisi Aziz ALPARSLAN
Kimya Lori BERBEROĞLU
Matematik Sebti BOUABDALLAH
Tarih Lale ÖZBAL
Coğrafya Fatmagül CİNEL
Din Zahit KARAÇAM
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Aziz ALPARSLAN
Rehberlik Aziz ALPARSLAN
9CÖğretmenler
Fransızca Menekşe ÖZBEK
Fransızca 2 Güler KAYHAN
Otonomi Emilie VIAU-GAUDIN
Türk Edebiyatı Filiz VELA
İngilizce Yonca AKYÜREK
Biyoloji Hayriye NALBANTOĞLU
Fizik Jérome COSS
Sağlık Bilgisi Aziz ALPARSLAN
Kimya Lori BERBEROĞLU
Matematik Şahan İZGİ
Tarih Işıl KANDOLU
Coğrafya Seval ARAS
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Menekşe ÖZBEK
9DÖğretmenler
Fransızca Valérian BAYO-RAHONA
Fransızca 2 Güler KAYHAN
Otonomi Umut MEHMET
Türk Edebiyatı Neşe SERDAR
İngilizce Yonca AKYÜREK
Matematik Şahan İZGİ
Biyoloji Hayriye NALBANTOĞLU
Fizik Thami BUHARİ
Sağlık Bilgisi Aziz ALPARSLAN
Kimya Öykü KARSAN
Tarih Işıl KANDOLU
Coğrafya Fatmagül CİNEL
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Öykü KARSAN
9EÖğretmenler
Fransızca Mesude KARA
Fransızca 2 Büşra BÖLÜKBAŞI
Otonomi Emilie VIAU-GAUDIN
Türk Edebiyatı Seyhan OKAY ALİOĞLU
İngilizce Yonca AKYÜREK
Matematik Korkut DEMİRCİ
Biyoloji Hayriye NALBANTOĞLU
Fizik Jérome COSS
Sağlık Bilgisi Aziz ALPARSLAN
Kimya Öykü KARSAN
Tarih Işıl KANDOLU
Coğrafya Fatmagül CİNEL
Din Zahit KARAÇAM
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Umut MEHMET
10AÖğretmenler
Fransızca Elise KOLB
Fransızca seçmeli Jocelyne BURKMANN
Otonomi Emilie VIAU-GAUDIN
Türk Edebiyatı Sibel SÖZER
İngilizce Meryem GÖKKAYA
Matematik Şahan İZGİ
Fizik Thami BUHARİ
Kimya Lori BERBEROĞLU
Biyoloji Hayriye NALBANTOĞLU
Tarih Işıl KANDOLU
Coğrafya Seval ARAS
Felsefe Nimet KÜÇÜK
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Seval ARAS
10BÖğretmenler
Fransızca Emilie VIAU-GAUDIN
Fransızca seçmeli Jocelyne BURKMANN
Otonomi Christelle DUCROT
Türk Edebiyatı Neşe SERDAR
İngilizce Meryem GÖKKAYA
Matematik Korkut DEMİRCİ
Fizik Thami BUHARİ
Kimya Lori BERBEROĞLU
Biyoloji Hayriye NALBANTOĞLU
Tarih Işıl KANDOLU
Coğrafya Seval ARAS
Felsefe Nimet KÜÇÜK
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Korkut DEMİRCİ
10CÖğretmenler
Fransızca Valérian BAYO-RAHONA
Fransızca seçmeli Nurdan SİVRİ
Otonomi Carole GRANIER
Türk Edebiyatı Filiz VELA
İngilizce Meryem GÖKKAYA
Matematik Jean-Martin HOUAG
Fizik Jérome COSS
Kimya Lori BERBEROĞLU
Biyoloji Hayriye NALBANTOĞLU
Tarih Lale ÖZBAL
Coğrafya Fatmagül CİNEL
Felsefe Nimet KÜÇÜK
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Erol BAL
10DÖğretmenler
Fransızca Emilie VIAU-GAUDIN
Fransızca seçmeli Julian BAILLARGUES
Otonomi Christelle DUCROT
Türk Edebiyatı Filiz VELA
İngilizce Betül GÖRGÜLÜ
Matematik Jean-Martin HOUAG
Fizik Jérome COSS
Kimya Lori BERBEROĞLU
Biyoloji Hayriye NALBANTOĞLU
Tarih Lale ÖZBAL
Coğrafya Fatmagül CİNEL
Felsefe Nimet KÜÇÜK
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Emilie VIAU-GAUDIN
11AÖğretmenler
Fransızca Elise KOLB
Fransızca seçmeli Julian BAILLARGUES
Türk Edebiyatı Huriye İM SÜTÇÜ
Türk Edebiyatı seçmeli Seyhan OKAY ALİOĞLU
İngilizce Meryem GÖKKAYA
Matematik Sebti BOUABDALLAH
Tarih Lale ÖZBAL
Coğrafya Fatmagül CİNEL
Felsefe Nimet KÜÇÜK
Psikoloji Nimet KÜÇÜK
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Aziz ALPARSLAN
Rehberlik Fatmagül CİNEL
11BÖğretmenler
Fransızca Mesude KARA
Fransızca seçmeli Christelle DUCROT
Türk Edebiyatı Sibel SÖZER
Türk Edebiyatı seçmeli Seyhan OKAY ALİOĞLU
İngilizce Betül GÖRGÜLÜ
Matematik Simon COVEZ
Tarih Lale ÖZBAL
Coğrafya Seval ARAS
Felsefe Nimet KÜÇÜK
Psikoloji Nimet KÜÇÜK
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Aziz ALPARSLAN
Rehberlik Sema TOPAK
11CÖğretmenler
Fransızca Elise KOLB
Türk Edebiyatı Sibel SÖZER
İngilizce Meryem GÖKKAYA
Biyoloji Hayriye NALBANTOĞLU
Fizik Thami BUHARİ
Kimya Öykü KARSAN
Matematik Simon COVEZ
Tarih Işıl KANDOLU
Felsefe Nimet KÜÇÜK
Din Zahit KARAÇAM
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Aziz ALPARSLAN
Rehberlik Thami BUHARİ
11DÖğretmenler
Fransızca Nora KOL
Türk Edebiyatı Seyhan OKAY ALİOĞLU
İngilizce Meryem GÖKKAYA
Biyoloji Hayriye NALBANTOĞLU
Fizik Jérome COSS
Kimya Öykü KARSAN
Matematik Simon COVEZ
Tarih Işıl KANDOLU
Felsefe Nimet KÜÇÜK
Din Zahit KARAÇAM
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Meryem GÖKKAYA
11EÖğretmenler
Fransızca Nora KOL
Türk Edebiyatı Sibel SÖZER
İngilizce Meryem GÖKKAYA
Biyoloji Hayriye NALBANTOĞLU
Fizik Jérome COSS
Kimya Lori BERBEROĞLU
Matematik Jean-Martin HOUAG
Tarih Lale ÖZBAL
Felsefe Nimet KÜÇÜK
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Ayhan YILMAZ
12AÖğretmenler
Fransızca Hervé PORCHER
Fransızca seçmeli Hervé PORCHER
Türk Edebiyatı Huriye İM SÜTÇÜ
Türk Edebiyatı seçmeli Neşe SERDAR
İngilizce Meryem GÖKKAYA
Matematik Şahan İZGİ
İnkılap Tarihi Lale ÖZBAL
Tarih de la Turquie et du monde contemporain Lale ÖZBAL
Coğrafya Seval ARAS
Sociologie Nimet KÜÇÜK
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Huriye İM SÜTÇÜ
12BÖğretmenler
Fransızca Carole GRANIER
Türk Edebiyatı Sibel SÖZER
İngilizce Meryem GÖKKAYA
Biyoloji Hayriye NALBANTOĞLU
Fizik Thami BUHARİ
Kimya Öykü KARSAN
Matematik Stella MURAT
İnkılap Tarihi Lale ÖZBAL
Din Zahit KARAÇAM
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Filiz GENTRIC
Rehberlik Stella MURAT
12CÖğretmenler
Fransızca Hervé PORCHER
Expatriation Hervé PORCHER
Türk Edebiyatı Seyhan OKAY ALİOĞLU
İngilizce Yonca AKYÜREK
Matematik Simon COVEZ
Biyoloji Sébastien MASIN
Fizik Jérome COSS
Kimya Öykü KARSAN
İnkılap Tarihi Işıl KANDOLU
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
Beden Eğitimi Ayhan YILMAZ
Rehberlik Hervé PORCHER
12DÖğretmenler
Fransızca Nora KOL
Fransızca seçmeli Hervé PORCHER
Türk Edebiyatı Huriye İM SÜTÇÜ
İngilizce Yonca AKYÜREK
İngilizce seçmeli Yonca AKYÜREK
Matematik Danièle COMA
İnkılap Tarihi Işıl KANDOLU
Çağdaş T. D Tarihi ANDOLU
Sosyoloji Nimet KÜÇÜK
Din Erol BAL
Görsel Sanatlar Umut MEHMET
İşletme Petek TOSUN
Beden Eğitimi Filiz GENTRIC
Rehberlik Yonca AKYÜREK
Rehberlik (Hazırlık ve 9.sınıflar ) Meryem BAŞKAYA
Rehberlik (10.sınıflar ) Serhan SAYAR
Rehberlik (11. ve 12.sınıflar ) Egemen TUNAR

Aynı Bölümde

Vizyonumuz

Diller

Fen Bilimleri

Force SP

Bizi Takip Edin:
© 2013 Sainte Pulchérie Lisesi - Çukurluçeşme Sok. No: 7 Parmakkapı 34433 Beyoğlu / İSTANBUL
Tel: 0212 244 25 36 / 292 00 01 - Fax: 0212 252 70 24 / 244 56 79
Web tasarım: Istanbul IT Services | Web geliştirme: Florent Merlet